Stock Image

CITROËN презентує своє бачення майбутньої мобільності на Шанхайському автошоу 2023

Бренд CITROЁN продовжує розвивати власні ідеї нового бачення електричної мобільності, що вперше з’явились у 2020 році – більше функцій та можливостей, більше варіантів взаємного використання, більше відповідальності перед екологією та світом. Тому зараз CITROЁN представляє нові варіанти своєї концепції CITROЁN Autonomous Mobility Vision на Шанхайському Автосалоні – це нові надбудови-модулі, які були розроблені під китайських споживачів. Бренд CITROЁN демонструє в Китаї одразу три нові капсули-модулі, що забезпечують три різні досвіди для користувачів. Модуль Immersive Air – втілено у фізичному вигляді, модулі Cosy Capsule та Wander Café – розроблені у цифровому варіанті.
Інноваційний модуль Immersive Air, встановлений на платформі CITROЁN Skate – це багатомісний контейнер овальної форми з тонованими подвійними розсувними скляними дверцятами. Всередині облаштована справжній світ розваг, де можна грати у відеоігри, слухати музику, співати пісні, дивитися фільми. Модулі Cosy Capsule та Wander Café пропонують зручне місце для відпочинку та «пересувний кафе-стіл» відповідно. 

 


CITROËN AUTONOMUS MOBILITY VISION: НОВА МОДЕЛЬ СПІЛЬНОЇ МОБІЛЬНОСТІ
Бренд CITROЁN хоче заново винайти ідею міської мобільність, щоб дати кожній людині можливість використовувати всі переваги сучасних мегаполісів, а не страждати від їх незручностей. Аби досягти такої мети, необхідно зробити транспортний потік у місті більш плавним та приємним, забезпечити пасажирам комфорт та свободу від стресів. Зрештою, все це допомагає переосмислити ідею руху та дарує нові враження від транспорту.
Разом з концепцією CITROЁN Autonomous Mobility Vision, Бренд пропонує інноваційну ідею спільної автономної та екологічно чистої мобільності, яка адаптується до запитів клієнтів та побудована на принципі «відкритого коду». Ця модель мобільності базується на ключовому принципі – поєднанню основи у вигляді CITROЁN Skate та спеціальних функціональних надбудов-модулів. Таким чином, концепція CITROЁN Autonomous Mobility Vision передбачає парк транспортних роботів на основі CITROЁN Skate, які безперервно пересуваються містом та постійно поєднуються з різноманітними унікальними модулями.
Отже, CITROЁN Skate – це засіб та справжній конвеєр мобільності. А надбудови-модулі, прикріплені до CITROЁN Skate, дозволяють різним людям отримувати бажаний унікальний сервіс та функціональність у потрібний час. Оскільки більше не потрібно зосереджуватися на керуванні, таке рішення від Бренду CITROЁN ще й дарує користувачам дорогоцінний час, щоб насолоджуватися враженнями під час подорожі.

 

 


Водночас, надбудови-модулі розроблені за принципом «відкритого коду». Тобто, будь-яка третя сторона може вирішити розробити власний сумісний модуль на основі технічних характеристик платформи CITROЁN Skate. Таким чином, практично всі бажаючі – приватні користувачі або громади, органи державної влади або компанії – можуть скористатися технологією CITROЁN Skate та створити власний модуль-контейнер під власні запити: перевезення людей або товарів, надання послуг. Так відкривається новий спектр надання мобільних послуг: медичні центри, перевезення вантажів, доставка їжі, мобільні місця для читання або тренажерні зали, ін..
Третій ключовий принцип концепції полягає в тому, що автономна технологія CITROЁN Skate дозволяє покращити рівень екологічної відповідальності та зменшити затори на дорогах. Автономні транспортні засоби дозволяють втричі інтенсивніше використовувати виділену смугу. Однак варіант індивідуальних безпілотних транспортних засобів є занадто дорогою моделлю. На відміну від цього, концепція CITROЁN Autonomous Mobility Vision передбачає оптимізацію вартості автономних технологій завдяки максимізації рівня використання платформи CITROЁN Skate – тобто, йдеться про спільне використання, «шерінг» платформи. У такому випадку інтелектуальне автономне керування автопарком є одним із ключових факторів максимального використання платформи CITROЁN Skate відповідно до конкретних запитів конкретного клієнта у конкретний момент часу.
Таким чином, поширення цього інноваційного підходу базується на оптимальному використанні ресурсів цілої екосистеми: платформи-основи CITROЁN Skate, індивідуальних надбудов-модулів, а також гнучкого керування автопарком відповідно до запитів користувачів.

ПЛАТФОРМА CITROËN SKATE: ВСІ ВАЖЛИВІ ДЕТАЛІ
Основою нової концепції мобільності від Бренду CITROЁN є, безумовно, автономна платформа CITROЁN Skate – справжній витвір мистецтва сучасних технологій!
Зустрічайте інноваційні технології покращення міської мобільності. Платформа CITROЁN Skate – це рішення для сучасної міської мобільності, що може дістатись центрів міст-мегаполісів та рухатись спеціальними захищеними смугами: таким чином, досягається плавна мобільність та оптимізація використання простору і часу. Автономний електричний «скейт» має індукційну зарядку, завдяки чому платформа CITROЁN Skate може працювати майже безперервно у режимі 24/7 – за необхідності, вона самостійно автоматично заряджається на спеціальних зарядних базах.

 


Мобільна платформа CITROЁN Skate забезпечує швидке пересування капсул-модулів за потребою клієнтів. Модулі розміщуються над платформою CITROЁN Skate, а остання наче під’їжджає знизу під ними – для взаємного закріпленнях двох елементів потрібно менш 10 секунд. Варто зазначити: CITROЁN Skate – це універсальна мобільна платформа, яка може використовуватися для переміщення будь-яких видів модулів, що можуть знадобитись у повсякденному житті.
Платформа CITROЁN Skate оснащена усіма технологіями, необхідними для автономного переміщення та виконання логістичних завдань; водночас, творці концепції відмовились від зайвого та дорогого обладнання – зрештою, це дозволяє зробити технологію автономного транспорту більш доступною та економічно вигідною. Згідно зі статистичними даними, пасажирські транспортні засоби стоять на стоянці 95% часу й майже ніколи не використовують всі свої технології автономного керування на повну. Тож високотехнологічна платформа CITROЁN Skate поєднує в собі технології та інтелект, необхідні для автономних електричних подорожей – акумулятори, електричний двигун, датчики тощо – й надає можливість здійснювати ці автономні подорожі.
Варто зазначити, що максимальна швидкість платформи CITROЁN Skate обмежена на рівні 25 км/год. або навіть 5 км/год. для гарантії безпеки всіх користувачів, незалежно від сфери використання. Швидкість можна налаштувати відповідно до того, які модулі використовуються та відповідно до умов руху.
Платформа CITROЁN Skate займає мінімум дорогоцінного місця завдяки своїм компактним розмірам: довжина 2,6 м; ширина 1,6 м; висота 51 см – тобто, ця платформа не зазіхає на громадський простір міста-мегаполіса. Отже: компактні розміри та інноваційна конструкція, радикально відмінна від традиційних автомобілів, роблять платформу CITROЁN Skate максимально розумним та універсальним рішенням мобільності для сучасного міста.
Це доводить платформа CITROЁN Skate, яка формально є масштабованим втіленням супер-технічної нижньої частини кузова концепту CITROЁN 19_19 й створена з максимальною увагою до дизайнерських деталей. Вбудовані датчики розміщені по всьому корпусу платформи CITROЁN Skate та приховані за логотипами CITROЁN, щоб гарантувати абсолютно безпечне та автономне водіння шляхом виявлення пішоходів, автомобілів, велосипедистів, скутерів, будь-яких інших об’єктів на дорозі. Оскільки передня та задня частини платформи CITROЁN Skate повністю ідентичні, фірмовий логотипи CITROЁN підсвічуються білим попереду та червоним позаду, щоб відповідати правилам та чітко вказувати іншим учасникам дорожнього руху нинішній напрямок руху платформи.
Для забезпечення неперевершеного комфорту руху, а також для комфортного розміщення капсул, платформа CITROЁN Skate оснащена рухомими гідравлічними амортизаторами-«подушками». То ж логотипи CITROЁN Advanced Comfort® тут геть не зайві: вони нагадують про те, що Бренд CITROЁN є синонімом комфорту, незалежно від типу транспортного засобу.
Революційні колеса Goodyear – для революційної платформи CITROЁN Skate. Саме так: адже компанія Goodyear, давній партнер Бренду CITROЁN, створила справді революційні колеса за своєю концепцією та дизайном. Для платформи CITROЁN Skate компанія Goodyear розробила все-спрямовані колеса Eagle 360, які складаються зі сферичних шин Goodyear та унікальних опор-кріплень. Завдяки невеликим вбудованим електричним двигунам, такі колеса дають повну свободу руху на 360°, що забезпечує можливість рухатися у будь-якому напрямку та нагадує рух кульки всередині комп’ютерної миші. Крім того, це рішення дає можливість розвертатись на місці, пересуватись в обмеженому просторі, не турбуватись про напрям руху подорожі, адже його можна змінити майже миттєво.

ТРИ НОВІ МОДУЛІ, РОЗРОБЛЕНІ З УРАХУВАННЯМ ВПОДОБАНЬ КИТАЙСЬКИХ КЛІЄНТІВ
Бренд CITROЁN представляє три нові модулі, розроблені спеціально та відповідно до вподобань китайських клієнтів: Cosy Capsule, Immersive Air, Wander Café.
Модуль Cozy Capsule пропонує приємну приватну подорож для двох пасажирів. Коли щоденні поїздки на роботу та з роботи стають все більш рутинними у сучасних мегаполісах, модуль Cozy Capsule максимізує відчуття розслаблення під час вашої ранкової поїздки на роботу та допомагає заспокоїтись й відпочити під час повернення додому після напруженого робочого дня. Дизайн цього модуля натхненний французькими парфумерними флаконами: кришталева зовнішня оболонка, що розташована на міцній основі, має напівпрозору верхню частину й дозоляє вільно проходити ранковому сонячному світлу.
Всередині кришталевої оболонки знаходиться м’яке сидіння з покриттям оранжевого кольору. Це комфортне основне сидіння дає можливість зміни позиції тіла: від стандартного положення сидячи – аж до повного розкладання на 180 градусів для горизонтального положення. Чудово опрацьована ергономіка та оздоблення з покриття «soft touch» втілюють напрацювання програми CITROЁN Advanced Comfort.
Модуль Immersive Air пропонує простір для кількох пасажирів та має привабливу овальну форму, що пересічена по центру вертикальною прямокутною лінією. Зовнішній дизайн модуля, з інноваційним покриттям контрастною темною глазур’ю та металевим іскристим параметричним декором, наче втілює словосполучення «високотехнологічна привабливість». Тоновані подвійні розсувні скляні двері й панорамне вікно забезпечують гарний баланс між оглядовістю та конфіденційністю. Пасажири можуть насолоджуватися краєвидами, слухаючи музику, співати пісні, грати у відеоігри, дивитись фільми – для всіх сучасних розваг передбачений тонкий вертикальний прямокутний дисплей.
Цей модуль переносить пасажирів у захоплюючий світ розваг одразу з першим кроком у салон. Максимальне враження від караоке та ігор можна отримати завдяки сучасним інноваціям: фонове підсвічуванню крізь багатошаровий декор, об’ємний звук з синхронізованою цифровою анімацією – все це посилює загальне відчуття занурення у світ розваг. Дисплей з роздільною здатністю 4K, плавне декоративне освітлення та мікрофон на стелі миттєво налаштовують пасажирів до віртуозного артистичного виступу перед друзями. Цифрова анімація постійно змінює динамічну та заспокійливу графіку – відповідно до музики, яка зараз відтворюється.

 


Модуль Wander Café – це справжня капсула-кафе під відкритим небом, яка пропонує двом пасажирам особливий досвід дегустації холодних страв та напоїв під час подорожі містом. На відміну від двох інших вищеописаних варіантів, модуль Wander Café є відкритим, він забезпечує пасажирам приємну подорож та дозволяє насолоджуватись легким міським бризом. Крім того, він пропонує два місця з майже круговим оглядом на 360 градусів – чудовий варіант отримати приємні враження від подорожі та пейзажів навколо, а також від смачних делікатесів.
Бренд CITROЁN також пропонує різноманітні можливості мобільності й для українських клієнтів. Вони полягають не тільки в пропозиції широкого модельного ряду легкових та комерційних автомобілів, але також у пропозиціях надання фінансування та сервісної підтримки відповідно до потреб клієнтів. Детальніше познайомитись з повним модельним рядом CITROЁN та різноманітними програмами фінансування і сервісної підтримки можна на офіційному сайті Бренду в Україні. 
 

Про дилера
ДЦ Автолідер

Автосалон Cітроен в Хмельницькому почав свою дiяльнiсть 8 листопада 2007 року.

Крім продажів нових автомобілів, надаються послуги з технічного обслуговування і ремонту автомобілів на сервісному центрі Сітроен, укомплектованим всім необхідним спеціальним інструментом та діагностичним обладнанням. В автосалоні в широкому асортименті представлені аксесуари Сітроен.

 

Клієнти під час очікування автомобіля мають можливість відпочити в зоні відпочинку, переглянути фільм, скористатися послугами інтернету, випити чашечку кави. 

Салон

Тел: +380382718600; +380673833350

Адреса: м. Хмельницький, проспект Миру, 103/1

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: - вихідний

Сервіс

Тел: +380382785011+380673833349

Адреса: м. Хмельницький, проспект Миру, 103/1

Пн-Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 9:00 - 15:00
Нд: - вихідний